KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15682061
nr 1568 2061
Carl Köhler
(1919-2006), Sverige
Oljemålningar, 5 st, Monogramsignerade. Olja på pannå, 38x46, oramade
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 18:31:33
300 kr
350 kr
Carl Köhler
Läs mer om Carl Köhler